Про Нас

Наш проект Медіа-Центру Схід створений як громадська ініціатива фахівців у сфері комунікацій, громадських активістів – за ініціативи ГО “Консорціум ветеранських організацій Сходу”. У центрі уваги нашого Медіа-центру – робота з іноземними журналістами, налагодження ефективної комунікації між владою, бізнесом та громадським сектором, протидія поширенню фейків та інформаційна безпека, боротьба з дезінформацією – в тому разі і шляхом розробки діючих рішень із залученням основних стейкхолдерів та потенціалу громад.

Для нас місією є підвищення професійних навичок журналістів, блогерів та менеджерів у сфері медіакомунікацій, зміцнення професійних мереж, проведення практичних тренінгів, спільних програм, розробка та створення аудіо-, візуального та онлайн-контенту – це те, що ми маємо нести українському суспільству. Також дуже важливе для нас залучення у ці процеси ветеранів – перспективи їх повернення до мирного життя мають вже зараз враховуватися. А ще ми прагнемо того, щоб ветерани зайняли активну соціальну позицію в післявоєнній Україні – їхній погляд на майбутнє допоможе суспільству змінювати себе зсередині.

Враховуючи ситуацію навколо України: гібридну війну, операції впливу, дезінформацію, фейки з Росії – дуже важливо оперативно відслідковувати і поширювати перевірену інформацію.

Запрошуємо до участі й співпраці громадянське суспільство, ветеранів, активістів, урядовців, журналістів, медіа-експертів тощо!


P.S.

Дякуємо за підтримку “International Media Support IMS” – реалізація нашого проекту стала можливою саме завдяки їм.

Підпишіться на нас

Facebook

YouTube

Наші номери телефонів

+380505054030

+380655056030